Capace Media

Om oss

Capace Media Group

Din kompletta mediabyrå i Malmö

Capace Media Group är en webb- och mediabyrå med allt från sökmotoroptimering till tryckt reklammaterial. Vi strävar efter 100% nöjda kunder och levererar alltid med kvalitet och noggrannhet. På vårt kontor i Västra Hamnen i Malmö är du alltid välkommen in och träffa oss över en kopp kaffe.

Personligt

Vi värdesätter våra kundrelationer högt och vill skapa en öppen och nära relation till våra kunder.
R

Kvalitet

Alla våra produkter och tjänster håller hög kvalitet och är skräddarsydda efter varje kunds önskemål.

Nöjda kunder

Vi strävar efter 100% nöjda kunder. Vårt jobb är inte färdigt förrän du som kund känner dig helt nöjd.

Välkommen

Vi finns alltid tillgängliga att hjälpa dig, antingen via mejl, telefon eller ett personligt möte.

Möt vårt team

Vi kan stolt presentera våra medarbetare och ansiktena bakom Capace Media Group.

David Persson

David Persson

Platschef / Key Account Manager

david@capace.se
010-20 70 570

Sofia Camming

Sofia Camming

Projektansvarig / Webbutvecklare

sofia@capace.se
010-20 70 570

Niklas Wallentin

Niklas Wallentin

Projektansvarig / Webbutvecklare

niklas@capace.se
010-20 70 570

Börjar i juni

Victor Aspehall

Victor Aspehall

Utvecklare / E-Commerce Specialist

victor.a@capace.se
010-20 70 570

Gustav Schille

Gustav Schille

Försäljning

gustav.s@capace.se
010-20 70 570

Börjar i augusti
Robin Persson

Robin Persson

Support / Utvecklare

robin@capace.se
010-20 70 570

Matilda Ståål

Matilda Ståål

Grafisk designer

matilda@capace.se
010-20 70 570

Sabrina Persson

Sabrina Persson

Ekonomi / Administration

sabrina@capace.se
010-20 70 570

Alexandra Tordenheim

Alexandra Tordenheim

Praktikant

Fatmir Seljmani

Fatmir Seljmani

Praktikant

Linnea Lundholm

Linnea Lundholm

Praktikant

Jasper

Jasper

Portvakten

 

Capace Media 

Östra Varvsgatan 42,

211 13 Malmö

info@capace.se

010-20 70 570