CAPACE MEDIA

Om oss

Capace Media Group

Din kompletta mediabyrå i Malmö och Karlskrona.

Capace Media Group är en komplett mediabyrå med allt från sökmotoroptimering till tryckt reklammaterial. Vi strävar efter 100% nöjda kunder och levererar alltid med kvalitet och noggrannhet. På våra kontor i både Malmö och Karlskrona är du alltid välkommen in och träffa oss över en kopp kaffe.

Personligt

Vi värdesätter våra kundrelationer högt och vill skapa en öppen och nära relation till våra kunder.
R

Kvalitet

Alla våra produkter och tjänster håller hög kvalitet och är skräddarsydda efter varje kunds önskemål.

Nöjda kunder

Vi strävar efter 100% nöjda kunder. Vårt jobb är inte färdigt förrän du som kund känner dig helt nöjd.

Välkommen

Vi finns alltid tillgängliga att hjälpa dig, antingen via mejl, telefon eller ett personligt möte.

Möt vårt team

Vi kan stolt presentera våra medarbetare och ansiktena bakom Capace Media Group.

David Persson

David Persson

Platschef Malmö

david@capace.se
010-20 70 570

Felix Bjurek

Felix Bjurek

Platschef Karlskrona, Ekonomi

felix@capace.se
010-20 70 570

Sebastian Månsson

Sebastian Månsson

Produktionsansvarig & Försäljning

sebastian@capace.se
010-20 70 570

Sofia Camming

Sofia Camming

Grafiker & Webbdesigner

sofia@capace.se
010-20 70 570

Felix Helgesson

Felix Helgesson

Grafiker & Webbutvecklare

felix.h@capace.se
010-20 70 570

Victor Aspehall

Victor Aspehall

E-Commerce Specialist

victor.a@capace.se
010-20 70 570

Mattias Sjönell

Mattias Sjönell

Backend utvecklare

mattias@capace.se
010-20 70 570

Kevin Bernard

Kevin Bernard

Försäljning

kevin@capace.se
010-20 70 570

Robin Cedergren

Robin Cedergren

Försäljning

robin.c@capace.se
010-20 70 570

Marcus Jones

Marcus Jones

Försäljning

marcus.j@capace.se
010-20 70 570

Gustav Adaktusson

Gustav Adaktusson

Mötesbokare

gustav@capace.se
010-20 70 570

Robin Persson

Robin Persson

Mötesbokare

robin@capace.se
010-20 70 570

Är det du?

Är det du?

Försäljning/Mötesbokare/Utvecklare

Är du vår nya kollega? Gör en spontanansökan så hör vi av oss när behovet finns!

 

Karlskrona

Saltsjöbadsvägen 1B,

371 56 Karlskona

Malmö

Östra Varvsgatan 42,

211 13 Malmö

info@capace.se

010-20 70 570